Sprchový olej Grep 100ml - SALOOS Zobrazit větší

Sprchový olej Grep 500ml - SALOOS

SA00197

Nový produkt

Sprchový olej Grep 500ml

Má výrazné protizánětlivé účinky, podporuje pocení, je vhodný při zimnici, celkově uklidňuje, pomáhá při migrénách a depresích, je vhodný při revmatismu a bolestech svalů, regeneruje.

Více informací

419,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Sprchový olej Grep 500ml

Má výrazné protizánětlivé účinky, podporuje pocení, je vhodný při zimnici, celkově uklidňuje, pomáhá při migrénách a depresích, je vhodný při revmatismu a bolestech svalů, regeneruje a pomáhá při drobných poraněních a menších popáleninách. Jemně a šetrně pečuje i o citlivou dětskou pokožku.
Sprchování jsme si oblíbili jako rychlý způsob očisty. Bohužel díky hojně používaným (v drtivé většině stoprocentně chemickým) sprchovým přípravkům, které jsou založeny na tenzidech, musí naše pokožka odolávat neustálému dráždění, narušování jejího přirozeného ochranného prostředí, vysoušení a odmašťování. Pokožka s nedostatečným nebo poškozeným lipidovým filtrem je vystavena prakticky bez ochrany všem dráždivým a alergizujícím vlivům, bakteriím a plísním. Pojďme to zkusit jinak, pojďme uvěřit síle a moudrosti přírody.
Jakým způsobem sprchové oleje Saloos pečují o pokožku?
Při sprchování jde o odstranění směsi nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a plísní. Tato vrstvička také omezuje průdušnost pokožky a pochopitelně ani příliš nevoní. Sprchové oleje Salus tuto vrstvu přirozeným způsobem smyjí, ale přitom neodeberou tuk, který je pro zdravou a pružnou pokožku nezbytný. Naopak pokožku o další cenné látky (vitamíny, biostimulátory) obohatí.
Pokožka velmi ochotně přijímá sprchové oleje pro svou výživu, proto nezanechávají pocit mastnoty, ale čistou, vláčnou a sametovou pokožku. Není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek.
Obnovují přirozený lipidový filtr, podporují regenerační a hydratační procesy v pokožce.
Krásné vůně esenciálních olejů příznivě ovlivňují náš nervový systém ještě dlouho po sprchování.

Návod k použití:
Malé množství sprchového oleje aplikujte na vlhkou pokožku. Olej nepění, ve spojení s vodou vytvoří na těle mléčnou emulzi, která jemně a šetrně odstraní pot i nečistoty. Poté krátce opláchněte. Použití jiných mycích prostředků je zbytečné.
Objem: 500 ml

Složení:
olej lisovaný za studena bio slunečnice, esenciální oleje heřmánek, levandule extra, PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin, vitamíny A, E, F