Koupelový olej Mandarinka 100ml - SALOOS Zobrazit větší

Koupelový olej Mandarinka 500ml - SALOOS

SA00172

Nový produkt

Koupelový olej Mandarinka 500ml

Osvěžuje smysly, stimuluje psychiku, je vhodný při migrénách a bolestech hlavy, zmírňuje bolesti svalů, uvolňuje křeče, pomáhá při celulitidě. Pro svou vůni je velmi oblíbený u dětí.

Více informací

366,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Koupelový olej Mandarinka 500ml

Osvěžuje smysly, stimuluje psychiku, je vhodný při migrénách a bolestech hlavy, zmírňuje bolesti svalů, uvolňuje křeče, pomáhá při celulitidě. Pro svou vůni je velmi oblíbený u dětí.
Jakým způsobem koupelové oleje Salus pečují o pokožku?
Především blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky
Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek.
Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy.
Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky.
Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost.
Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná.
A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž jsme zpět u harmonie těla a duše.
Vlastnosti koupelových olejů značky Salus: Jsou účinnou kombinací olejů z bio slunečnice lisovaného za studena a esenciálních olejů. Jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin. Oleje Saloos naturcosmetic obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek v jejich přirozené podobě a dovedou jej v maximální možné míře předat naší pokožce. Jsou vhodné pro všechny typy pokožky, nevyvolávají alergické reakce. Zakladem olejů značky Salus není voda, minerální oleje (paraffinum liquidum) ani produkty tenzidové chemie. Oleje Salus obsahují minimální nutné množství bezpečných a jemných emulgátorů. Nenajdete v nich syntetické parfemace, syntetické konzervanty ani barviva.

Návod k použití
Stačí jedna až dvě lžíce koupelového oleje do vody o teplotě 34 až 36°C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají ještě lépe vstřebat účinné látky.
Objem: 500 ml

Složení:
olej lisovaný za studena bio slunečnice, esenciální olej mandarinka, PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin, vitamíny A, E, F