Bio Karité 100% Bambucké máslo 50ml - SALOOS Zobrazit větší

Bio Karité 100% Bambucké máslo 250ml - SALOOS

SA00147

Nový produkt

Bio Karité 100% Bambucké máslo 250ml

Úžasných vlastností bambuckého másla po staletí využívaly africké ženy k regeneraci pokožky namáhané a přesušené působením silných slunečních paprsků.

Více informací

435,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Bio Karité 100% Bambucké máslo 250ml

Úžasných vlastností bambuckého másla po staletí využívaly africké ženy k regeneraci pokožky namáhané a přesušené působením silných slunečních paprsků. Je to ta nejlepší péče, jakou pokožce můžete dopřát! Máslo Karité je svým složením velmi příbuzné s kůží. Při kontaktu s teplem lidského těla se tuhé máslo rychle rozpustí a příjemně splyne s pokožkou. Výborně se vstřebává a proniká do nejhlubších vrstev pokožky. Dokáže jí předat veškeré drahocenné složky, vytváří na kůži ochranný filtr. Přitom neucpává póry a pokožka může volně dýchat.
Zázrak jménem Karité
Karité, známé též jako Shea Butter neboli bambucké máslo, se získává ze semen plodů afrického ořešáku Shea. Semena plodů se sbírají ručně, pak se suší na slunci a praží a dále se ručně hnětou tak dlouho, dokud nevznikne tuk máslové barvy a konzistence.
Přírodní máslo Bio Karité je čistý přírodní produkt. Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin (linolová a olejová), kyselinu skořicovou, léčivé vosky, karitény, rostlinné steroly a vitamíny.
Úžasných vlastností bambuckého másla po staletí využívaly africké ženy k regeneraci pokožky namáhané a přesušené působením silných slunečních paprsků.
Je to ta nejlepší péče, jakou pokožce můžete dopřát! Máslo Karité je svým složením velmi příbuzné s kůží. Při kontaktu s teplem lidského těla se tuhé máslo rychle rozpustí a příjemně splyne s pokožkou. Výborně se vstřebává a proniká do nejhlubších vrstev pokožky. Dokáže jí předat veškeré drahocenné složky, vytváří na kůži ochranný filtr. Přitom neucpává póry a pokožka může volně dýchat.
*Bio Karité 100% Bambucké máslo
· dokonale hydratuje a regeneruje velmi suchou a namáhanou pokožku se sklonem k popraskání (strie)
· zklidňuje a regeneruje pokožku postiženou ekzémy a lupénkou
· chrání před nepříznivými vnějšími vlivy prostředí (mráz, vítr, slunce) a zároveň zvyšuje odolnost kůže vůči infekcím a chorobám
· má protizánětlivé účinky, urychluje a usnadňuje hojení popálenin a drobných oděrek
· je vhodné k regeneraci pleti obličeje i celého těla, celkově zjemňuje a zvláčňuje
· doporučujeme i k ošetření jemné dětské pokožky, např. v oblasti plen

Objem: 250 ml

Složení:
-