Nosní bio balzám pro děti 19ml - SALOOS Zobrazit větší

Nosní bio balzám pro děti 19ml - SALOOS

SA00116

Nový produkt

Nosní bio balzám pro děti 19ml

Nejjemnější složení balzámu je velmi vhodné k ošetření dětské a citlivé pokožky v období nachlazení. Poskytuje okamžitou úlevu, pokožku zklidňuje, má antiseptické, regenerační a hojivé účinky.

Více informací

80,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Nosní bio balzám pro děti 19ml

Nejjemnější složení balzámu je velmi vhodné k ošetření dětské a citlivé pokožky v období nachlazení. Poskytuje okamžitou úlevu, pokožku zklidňuje, má antiseptické, regenerační a výrazně hojivé účinky. Čistý přírodní produkt.
Český výrobce certifikované přírodní bio kosmetiky Saloos uvádí na trh novinky – balzámy do kapsy a kabelky. Tito malí pomocníci vás mohou doprovázet při každodenní cestě do práce,na dovolenou, apod. V menším praktickém balení s jedinečným a atraktivním designem se vejdou i do té nejmenší kapsy nebo kabelky a stanou se nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy, stejně jako rtěnka nebo lesk na rty, zrcátko, papírové kapesníčky a jiné holčičí či dámské záležitosti.
Pravidelným a opakovaným používáním poskytnou vašim rtům spolehlivou ochranu před vysušením a popraskáním, zjemní nehtovou kůžičku a váš nos nebo nosánek vašeho potomka se bude i při té nejhorší rýmě cítit jak v bavlnce.
Všechny balzámy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších pečlivě vybraných rostlin a biosurovin což zaručuje jejich špičkovou kvalitu a lze je použít na všechny typy pokožky včetné té nejcitlivější.
Objem: 19 ml

Složení:
-