Hydrofilní odličovací olej Lemon tea tree 50ml - SALOOS Zobrazit větší

Hydrofilní odličovací olej Lemon tea tree 50ml - SALOOS

SA00095

Nový produkt

Hydrofilní odličovací olej Lemon tea tree 50ml

Hydrofilní odličovací oleje Saloos jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje jejich špičkovou kvalitu. Základem je velmi kvalitní olej z bio slunečnice lisovaný za studena.

Více informací

92,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Hydrofilní odličovací olej Lemon tea tree 50ml

Hydrofilní odličovací oleje Saloos jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje jejich špičkovou kvalitu. Základem je velmi kvalitní olej z bio slunečnice lisovaný za studena. Díky tomuto nejšetrnějšímu způsobu výroby zůstávají v oleji zachovány všechny účinné látky.Tea tree s příjemnou citrusovou vůní, odličovací olej je vhodný pro mastnou, mladou a problematickou pleť, čistí, dezinfikuje, zklidňuje akné, má antibakteriální a antiseptické účinky, ověžuje a pleti navrací vitalitu.
Hydrofilní odličovací oleje Saloos jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje jejich špičkovou kvalitu. Základem je velmi kvalitní olej z bio slunečnice lisovaný za studena. Díky tomuto nejšetrnějšímu způsobu výroby zůstávají v oleji zachovány všechny účinné látky. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek a dovedou tyto látky v maximální míře předat pokožce. Oleje Saloos neobsahují syntetické konzervanty, emulgátory, parfemace, ani barviva. není žádným tajemstvím, že pokud má být pleť zdravá a svěží, musí být především čistá. Zdůrazňovat, že jít spát nalíčená je největším kosmetickým prohřeškem je snad zbytečné. Čištění však není jen záležitostí žen, které se líčí. Důsledná péče se vyplatí všem. Ať chceme nebo ne, usazují se na naší pleti po celý den různé nečistoty, které je potřeba odstranit..
Hydrofilní odličovací oleje Soloos patří k tomu nejlepšímu, co můžete své pleti dopřát. Hydrofilní odličovací oleje Soloos důkladně pleť vyčistí a přitom se k ní chovají šetrně a předávají jí sílu přírodních látek, které ji zjemní, zklidní po celodenní námaze a připraví k dalšímu ošetření a regeneraci. Použití: Na vlhký kosmetický tamponek naneste nekolik kapek hydrofilního odličovacího oleje Saloos. Vlhkost je důležitá, protože voda společně s odličovacím olejem Saloos vytvoří emulzi, kterou pleť krásně vyčistíte. Hydrofilní odličovací oleje Saloos je vhodné použít k čištění odličeje nejen večer, ale i ráno.

Objem: 50 ml

Složení:
olej lisovaný za studena bio slunečnice, esenciální oleje lemon tea tree, PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin, vitamíny A, E, F