Květinová pleťová voda Lemon Tea tree  50ml - SALOOS Zobrazit větší

Květinová pleťová voda Lemon Tea tree 50ml - SALOOS

SA00085

Nový produkt

Květinová pleťová voda Lemon Tea tree 50ml

Pleťová voda z listů z čerstvých listů lemon tea tree(silice i hydrolát s výraznou citrusovou vůní mají obdobné účinky jako tea tree), vhodné pro mastnou a problematickou pleť.

Více informací

109,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Květinová pleťová voda Lemon Tea tree 50ml

Pleťová voda z listů z čerstvých listů lemon tea tree(silice i hydrolát s výraznou citrusovou vůní mají obdobné účinky jako tea tree), vhodné pro mastnou a problematickou pleť, čistí, zklidňuje a osvěžuje, zabraňuje tvorbě zánětlivých ložisek, zklidňuje akné, má antibakteriální a antiseptické účinky, usnadňuje rozčesávání vlasů, zlepšuje jejich kvalitu, zklidňuje pokožku po holení a depilaci
Květinové pleťové vody jsou ideální proudržení zdravé a krásne pleti, pomáhají s jejím čištěním a hydratací. Květinové pleťové vody zvyšují vlhkost pleti, jemně ji vyčistí, osvěží, tonizují a zanechají ji dokonale uvolněnou a připravenou k další páči. Díky lahvičce s rozprašovačem jsou vhodné k osvěžení pleti v letních dnech, na cestách nebo při cvičení. Mohou se dále použít k jemným inhalacím, do zvlhčovačů vzduchu, ke koupelím, nebo i pro ošetření vlasů, případně k ošetření pleti po holení (mohou používat i muži jako vodu poholeni).
Květinové pleťové vody Saloos mají čistě přírodní původ a jsou vyráběny z pečlivě vybraných rostlin, čož zaručuje jejich špičkovou kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek a dovedou tyto látky v maximální míře předat pokožce. Nevyvolávají alergické reakce a neobsahují syntetické konzervanty, emulgátory, parfemace, ani barviva. Květinové pleťové vody Saloos obsahují rostlinné vosky, které pomáhají hojit a regenerovat pokožku a rostlinné biostimulátory, které obnovují přirozené funkce pokožky, hydratují ji a urychlují její hojení. Květinové pleťové vody Saloos vznikají při výrobě éterických olejů parovodní destilací listů nebookvětních lístků rostlin. Při tomto procesu na sebe váží blahodárné látky jako rostlinné vosky a biostimulátory. Jsou to skutečne čistá přírodní tonikas takovým množstvím účinných látek, jaké nenajdete ani u těch nejluxusnějších kosmetických výrobků.
Objem: 50 ml

Složení:
-